Jasna Vekić                                       – predsjednica Školskog odbora

Gordana Hosni Hrvatin                      – zamjenica predsjednice Školskog odbora

Petra Pereša Poljak                           – članica Školskog odbora

Lorena Buršić                                     – članica Školskog odbora

Pavlina Miljković                                 – članica Školskog odbora

Marica Vidak-Konjevic                        – članica Školskog odbora

Lena Radunić                                     – članica Školskog odbora

Prisustvovanje sjednicama Školskog odbora:

Javnost ima pravo na prisustvovanje sjednicama Školskog odbora kada sjednica nije zatvorena za javnost zbog ograničenja prava na pristup informacijama sukladno Zakonu.

Na sjednicama koje su, u skladu s odredbama navedenog Zakona o pravu na pristup informacijama, otvorene za javnost i na kojima se predviđa donošenje općih akata kojima se utječe na interese javnosti, omogućeno je prisustvovanje najviše 3 osobe istovremeno. U slučaju prijave većeg broja osoba, službenik za informiranje vodit će računa o redoslijedu prijava te će s obzirom na redoslijed prijava izdati dopuštenje za prisustvovanje sjednici. Školski odbor nije dužan osigurati neposredan uvid u svoj rad kada se radi o pitanjima u kojima se po zakonu javnost mora isključiti, odnosno ako se radi o informacijama za koje postoje ograničenja prava na pristup prema odredbama Zakona.

Sudjelovanje javnosti na sjednici provodi se bez mogućnosti sudjelovanja u raspravama i bez prava odlučivanja, uz prethodnu najavu te uz osobnu iskaznicu. U svrhu prijave za prisustvovanje potrebno je 2 dana prije održavanja sjednice Službeniku za informiranje dostaviti pisani zahtjev za prisustvovanjem na sjednici.